- -224,34 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μέλι, Μαύρο |
| Υψος | 25.9 cm |
| Πλάτος | 24.9 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Προστασία από υπερθέρμανση, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Φωτισμός, Κινούμενα μέρη, Αισθητήρας σκόνης |
| Βάθος | 129.8 cm |
| Βάρος | 3.5 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό, Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες, Ταπετσαρία |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ για στενούς χώρους, Αξεσουάρ για τρίχωμα από ζώα |
| Εξουσία | 900 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 315 AW |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 70 min |
| Χωρητικότητα | 1.3 l |
| Εύρος εργασίας | 110 m2 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 84 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |