- -224,34 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Cupru, Negru |
| Inaltime | 25.9 cm |
| Latime | 24.9 cm |
| Functii | Regulator de putere, Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicatorul bateriei de evacuare, Iluminat, Piese detașabile, Senzor de praf |
| Adancime | 129.8 cm |
| Greutate | 3.5 Kg |
| Tip aspirare | Uscat, Umed, Cu spălare |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure, Tapiţerie |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spații înguste, Accesoriu pentru blană de animale |
| Putere | 900 W |
| Putere de aspirare | 315 AW |
| Autonomie acumulator | 70 min |
| Capacitate colectare | 1.3 l |
| Raza de operare | 110 m2 |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 84 dB |
| Garanție | 24 luni |