- -62,38 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Сребрист, Червен |
| Височина | 26.1 cm |
| Ширина | 25 cm |
| Функции | Регулатор на мощността, Контрол панел върху ръкохватката, Защита против прегряване, Подвижни части |
| Дълбочина | 124.8 cm |
| Тегло | 2.7 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим, Твърди повърхности, Тапицерия |
| Материал тръба | Алуминий |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Включени аксесоари | Аксесоар за тесни пространства, Четка за тапицерия, Станция за зареждане, Аксесоар за животинска козина, Приставка за почистване на прозорци |
| Мощност | 185 AW |
| Мощност на почистване | 185 AW |
| Автономия на акумулатора до | 60 min |
| Капацитет | 0.54 l |
| Захранващо напрежение | 29.4 V |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 82 - 87 dB |
| Гаранция | 24 месеца |