- -62,38 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Argint, Rosu |
| Inaltime | 26.1 cm |
| Latime | 25 cm |
| Functii | Regulator de putere, Panou de control pe mâner, Protecție împotriva supraîncălzirii, Piese detașabile |
| Adancime | 124.8 cm |
| Greutate | 2.7 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure, Tapiţerie |
| Material tub | Aluminiu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spații înguste, Pensulă de tapițerie, Stație de pornire, Accesoriu pentru blană de animale, Atașare de curățare a ferestrelor |
| Putere | 185 AW |
| Putere de aspirare | 185 AW |
| Autonomie acumulator | 60 min |
| Capacitate colectare | 0.54 l |
| Tensiune alimentare | 29.4 V |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 82 - 87 dB |
| Garanție | 24 luni |