- -62,38 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Ασημένιο, Κόκκινο |
| Υψος | 26.1 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Контрол панел върху ръкохватката, Προστασία από υπερθέρμανση, Κινούμενα μέρη |
| Βάθος | 124.8 cm |
| Βάρος | 2.7 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες, Ταπετσαρία |
| Υλικό σωλήνων | Αλουμίνιο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ για στενούς χώρους, Βούρτσα ταπετσαρίας, Σταθμός ανεφοδιασμού, Αξεσουάρ για τρίχωμα από ζώα, Εξάρτημα καθαρισμού παραθύρων |
| Εξουσία | 185 AW |
| Ισχύς καθαρισμού | 185 AW |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 60 min |
| Χωρητικότητα | 0.54 l |
| Τάση τροφοδοσίας | 29.4 V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 82 - 87 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |