- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Сив, Червен |
| Височина | 122.6 cm |
| Ширина | 25.8 cm |
| Функции | Регулатор на мощността, Индикатор за изтощена батерия, Функция Турбо |
| Дълбочина | 21.1 cm |
| Тегло | 1.6 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим, Твърди повърхности, Тапицерия |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 450 W |
| Мощност на почистване | 150 AW |
| Автономия на акумулатора до | 90 min |
| Капацитет | 0.5 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 73 dB |
| Гаранция | 24 месеца |