- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Gri, Rosu |
| Inaltime | 122.6 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Functii | Regulator de putere, Indicatorul bateriei de evacuare, Funcția turbo |
| Adancime | 21.1 cm |
| Greutate | 1.6 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure, Tapiţerie |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Putere | 450 W |
| Putere de aspirare | 150 AW |
| Autonomie acumulator | 90 min |
| Capacitate colectare | 0.5 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 73 dB |
| Garanție | 24 luni |