- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Γκρι, Κόκκινο |
| Υψος | 122.6 cm |
| Πλάτος | 25.8 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Λειτουργία Turbo |
| Βάθος | 21.1 cm |
| Βάρος | 1.6 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες, Ταπετσαρία |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 450 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 150 AW |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 90 min |
| Χωρητικότητα | 0.5 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 73 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |