- -209,63 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Жълт, Металик |
| Височина | 125 cm |
| Ширина | 25 cm |
| Функции | Акумулаторна батерия, Защита против прегряване, Индикатор за изтощена батерия, Осветление |
| Дълбочина | 25 cm |
| Тегло | 2.37 |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим, Твърди повърхности, Тапицерия |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Технологии | HEPA, Multi Cyclone, Сензор за прах |
| Мощност | 150 AW |
| Мощност на почистване | 150 AW |
| Автономия на акумулатора до | 60 min |
| Капацитет | 340 ml |
| Захранване | Акумулатор |
| Гаранция | 24 месеца |