- -209,63 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Κίτρινο, Металик |
| Υψος | 125 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Προστασία από υπερθέρμανση, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Φωτισμός |
| Βάθος | 25 cm |
| Βάρος | 2.37 |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες, Ταπετσαρία |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Τεχνολογία | HEPA, Multi Cyclone, Αισθητήρας σκόνης |
| Εξουσία | 150 AW |
| Ισχύς καθαρισμού | 150 AW |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 60 min |
| Χωρητικότητα | 340 ml |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εγγύηση | 24 μήνες |