- -209,63 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Galben, Metalic |
| Inaltime | 125 cm |
| Latime | 25 cm |
| Functii | Baterie reincarcabila, Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicatorul bateriei de evacuare, Iluminat |
| Adancime | 25 cm |
| Greutate | 2.37 |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure, Tapiţerie |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Tehnologii | HEPA, Multi Cyclone, Senzor de praf |
| Putere | 150 AW |
| Putere de aspirare | 150 AW |
| Autonomie acumulator | 60 min |
| Capacitate colectare | 340 ml |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |