- -204,57 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Златист, Сив |
| Височина | 126 cm |
| Ширина | 25 cm |
| Функции | Контрол панел върху ръкохватката, Защита против прегряване, Осветление |
| Дълбочина | 26.6 cm |
| Тегло | 3.1 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим, Твърди повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 660 W |
| Мощност на почистване | 240 AW |
| Автономия на акумулатора до | 60 min |
| Капацитет | 0.76 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Гаранция | 24 месеца |