- -204,57 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Χρυσό, Γκρι |
| Υψος | 126 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Λειτουργίες | Контрол панел върху ръкохватката, Προστασία από υπερθέρμανση, Φωτισμός |
| Βάθος | 26.6 cm |
| Βάρος | 3.1 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 660 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 240 AW |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 60 min |
| Χωρητικότητα | 0.76 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εγγύηση | 24 μήνες |