- -204,57 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | De aur, Gri |
| Inaltime | 126 cm |
| Latime | 25 cm |
| Functii | Panou de control pe mâner, Protecție împotriva supraîncălzirii, Iluminat |
| Adancime | 26.6 cm |
| Greutate | 3.1 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Putere | 660 W |
| Putere de aspirare | 240 AW |
| Autonomie acumulator | 60 min |
| Capacitate colectare | 0.76 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |