- -43,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 122.3 cm |
| Ширина | 24.3 cm |
| Функции | Миещ се филтър, Акумулаторна батерия, Защита против прегряване, Осветление, Подвижни части |
| Дълбочина | 25.4 cm |
| Тегло | 2.9 Kg |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим, Твърди повърхности, Тапицерия |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Включени аксесоари | Аксесоар за тесни пространства |
| Мощност | 200 W |
| Мощност на почистване | 20300 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 50 min |
| Капацитет | 0.5 l |
| Работен обхват | 125 m2 |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 80 dB |
| Гаранция | 24 месеца |