- -43,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 122.3 cm |
| Πλάτος | 24.3 cm |
| Λειτουργίες | Φίλτρο που πλένεται, Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Προστασία από υπερθέρμανση, Φωτισμός, Κινούμενα μέρη |
| Βάθος | 25.4 cm |
| Βάρος | 2.9 Kg |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες, Ταπετσαρία |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ για στενούς χώρους |
| Εξουσία | 200 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 20300 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 50 min |
| Χωρητικότητα | 0.5 l |
| Εύρος εργασίας | 125 m2 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 80 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |