- -43,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 122.3 cm |
| Latime | 24.3 cm |
| Functii | Filtru de spălare, Baterie reincarcabila, Protecție împotriva supraîncălzirii, Iluminat, Piese detașabile |
| Adancime | 25.4 cm |
| Greutate | 2.9 Kg |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure, Tapiţerie |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spații înguste |
| Putere | 200 W |
| Putere de aspirare | 20300 Pa |
| Autonomie acumulator | 50 min |
| Capacitate colectare | 0.5 l |
| Raza de operare | 125 m2 |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Garanție | 24 luni |