- -91,99 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 126 cm |
| Ширина | 33.5 cm |
| Функции | Регулатор на мощността, Индикатор за пълна торба, Акумулаторна батерия, Автоматично презареждане, Автоматично почистване, Защита против прегряване, Индикаторна светлина, Функция Турбо, Осветление, Подвижни части |
| Дълбочина | 28.5 cm |
| Тегло | 7.6 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим, Твърди повърхности, Тапицерия |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Мощност | 350 W |
| Мощност на почистване | 120 AW |
| Автономия на акумулатора до | 60 min |
| Капацитет | 0.6 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Гаранция | 24 месеца |