- -91,99 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 126 cm |
| Latime | 33.5 cm |
| Functii | Regulator de putere, Indicator de sac complet, Baterie reincarcabila, Reîncărcarea automată, Curățarea automată, Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicator luminos, Funcția turbo, Iluminat, Piese detașabile |
| Adancime | 28.5 cm |
| Greutate | 7.6 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure, Tapiţerie |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Putere | 350 W |
| Putere de aspirare | 120 AW |
| Autonomie acumulator | 60 min |
| Capacitate colectare | 0.6 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |