- -91,99 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 126 cm |
| Πλάτος | 33.5 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Ένδειξη για γεμάτη σακούλα, Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Αυτόματη επαναφόρτωση, Αυτόματος καθαρισμός, Προστασία από υπερθέρμανση, Λυχνία ένδειξης, Λειτουργία Turbo, Φωτισμός, Κινούμενα μέρη |
| Βάθος | 28.5 cm |
| Βάρος | 7.6 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες, Ταπετσαρία |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Εξουσία | 350 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 120 AW |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 60 min |
| Χωρητικότητα | 0.6 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εγγύηση | 24 μήνες |