- -98,91 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Сив, Черен |
| Височина | 110 cm |
| Ширина | 27.5 cm |
| Функции | Регулатор на мощността, Акумулаторна батерия, Защита против прегряване, Индикаторна светлина |
| Дълбочина | 23.8 cm |
| Тегло | 4.9 Kg |
| Тип почистване | Сухо, Мокро, С измиване |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим, Твърди повърхности, Тапицерия |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Технологии | По ъгли, Автоматичен систематичен режим, Wet & Dry, Ергономична дръжка, Функция моп, Индикатор за пълнене на торбата, Самопочистване, Показване състоянието на батерията |
| Мощност | 300 W |
| Мощност на почистване | 18000 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 35 min |
| Капацитет | 0.7 + 0.9 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 76 dB |
| Гаранция | 24 месеца |