- -98,91 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Υψος | 110 cm |
| Πλάτος | 27.5 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Προστασία από υπερθέρμανση, Λυχνία ένδειξης |
| Βάθος | 23.8 cm |
| Βάρος | 4.9 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό, Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες, Ταπετσαρία |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τεχνολογία | По ъгли, Автоматичен систематичен режим, Wet & Dry, Εργονομική λαβή, Λειτουργία σφουγγαρίστρας, Индикатор за пълнене на торбата, Αυτοκαθαριζόμενο, Показване състоянието на батерията |
| Εξουσία | 300 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 18000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 35 min |
| Χωρητικότητα | 0.7 + 0.9 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 76 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |