- -98,91 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Gri, Negru |
| Inaltime | 110 cm |
| Latime | 27.5 cm |
| Functii | Regulator de putere, Baterie reincarcabila, Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicator luminos |
| Adancime | 23.8 cm |
| Greutate | 4.9 Kg |
| Tip aspirare | Uscat, Umed, Cu spălare |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure, Tapiţerie |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tehnologii | Prin colțuri, Modul sistematic automat, Wet & Dry, Mâner ergonomic, Funcția MF, Indicatorul de umplere a sacului, Auto-curățare, Afișați starea bateriei |
| Putere | 300 W |
| Putere de aspirare | 18000 Pa |
| Autonomie acumulator | 35 min |
| Capacitate colectare | 0.7 + 0.9 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 76 dB |
| Garanție | 24 luni |