- -49,01 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 120 cm |
| Ширина | 25.6 cm |
| Функции | Сгъваема дръжка |
| Дълбочина | 40 cm |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Твърди повърхности |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA 14 |
| Мощност | 880 W |
| Мощност на почистване | 330 AW |
| Автономия на акумулатора до | 240 min |
| Капацитет | 0.6 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 84 dB |
| Гаранция | 24 месеца |