- -49,01 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 120 cm |
| Latime | 25.6 cm |
| Functii | Mânerul pliabil |
| Adancime | 40 cm |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Suprafețe dure |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA 14 |
| Putere | 880 W |
| Putere de aspirare | 330 AW |
| Autonomie acumulator | 240 min |
| Capacitate colectare | 0.6 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 84 dB |
| Garanție | 24 luni |