- -49,01 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 120 cm |
| Πλάτος | 25.6 cm |
| Λειτουργίες | Αναδιπλούμενη λαβή |
| Βάθος | 40 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Σκληρές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA 14 |
| Εξουσία | 880 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 330 AW |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 240 min |
| Χωρητικότητα | 0.6 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 84 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |