- -9,99 €
- Нов продукт
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 26.5 cm |
| Ширина | 5.5 cm |
| Функции | Акумулаторна батерия, Защита против прегряване |
| Тегло | 0.4 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим, Твърди повърхности, Тапицерия, Матраци |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Ръчна прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 120 W |
| Мощност на почистване | 16000 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 32 min |
| Капацитет | 0.1 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 85 dB |
| Гаранция | 24 месеца |