- -9,99 €
- Produs nou
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Putere: 120 W
- Putere de aspirare: 10000 Pa / 16000 Pa
- Durată de funcționare: 32 min la putere redusă / 13 min la putere maximă
- Baterie: litiu-ion, 2500 mAh
- Timp de încărcare: 4,5 ore
- Tip motor: DC fără perii
- Nivel de zgomot: până la 85 dB
- Capacitate rezervor: 100 ml
- Duze interschimbabile
- Design: elegant și funcțional
- Curățare ușoară a rezervorului
- Dimensiuni (Î x L): 26,5 x 5,5 cm
- Dimensiuni ambalaj (HxLxA): 8 x 11 x 36 cm
- Greutate: 0,4 kg
- Culoare: Alb
Potrivit pentru:
- Curățarea meselor
- Dulapuri
- Mobilier tapițat
- Mașină
- Curățarea tastaturii
- Colectarea deșeurilor mici
- Colectarea prafului
- Umflare
- Aspirare
Filtrare: în două etape:
- Filtru principal din oțel inoxidabil - colectează deșeurile mai mari
- Filtru HEPA - eficiență >99,5%
Accesorii:
- Duză lungă
- Tub lung cu perie
- 4 duze pentru suflare și aspirare
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 26.5 cm |
| Latime | 5.5 cm |
| Functii | Baterie reincarcabila, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Greutate | 0.4 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure, Tapiţerie, Saltele |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator manual de aspirator |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Putere | 120 W |
| Putere de aspirare | 16000 Pa |
| Autonomie acumulator | 32 min |
| Capacitate colectare | 0.1 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 85 dB |
| Garanție | 24 luni |