- -9,99 €
- Νέο προϊόν
- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Ισχύς: 120 W
- Ισχύς αναρρόφησης: 10000 Pa / 16000 Pa
- Χρόνος λειτουργίας: 32 λεπτά σε χαμηλή ισχύ / 13 λεπτά σε υψηλή ισχύ
- Μπαταρία: ιόντων λιθίου, 2500 mAh
- Χρόνος φόρτισης: 4,5 ώρες
- Τύπος κινητήρα: DC χωρίς ψήκτρες
- Επίπεδο θορύβου: έως 85 dB
- Χωρητικότητα δοχείου: 100 ml
- Ανταλλακτικά ακροφύσια
- Σχεδιασμός: κομψός και λειτουργικός
- Εύκολος καθαρισμός του δοχείου
- Διαστάσεις (ΥxΠ): 26,5 x 5,5 cm
- Διαστάσεις συσκευασίας (ΥxΠxΒ): 8 x 11 x 36 εκ.
- Βάρος: 0,4 kg
- Χρώμα: Λευκό
Κατάλληλο για:
- Καθαρισμό τραπεζιών
- Ντουλάπια
- Μαλακά έπιπλα
- Αυτοκίνητο
- Καθαρισμό πληκτρολογίου
- Συλλογή μικρών απορριμμάτων
- Συλλογή σκόνης
- Φούσκωμα
- Αναρρόφηση αέρα
Φιλτράρισμα: δύο σταδίων:
- Κύριο φίλτρο από ανοξείδωτο χάλυβα - συλλέγει τα μεγαλύτερα απορρίμματα
- Φίλτρο HEPA - απόδοση >99,5%
Αξεσουάρ:
- Μακρύ ακροφύσιο
- Μακρύ ακροφύσιο με βούρτσα
- 4 ακροφύσια για φούσκωμα και αναρρόφηση αέρα
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 26.5 cm |
| Πλάτος | 5.5 cm |
| Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Βάρος | 0.4 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες, Ταπετσαρία, Στρώματα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χειρός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 120 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 16000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 32 min |
| Χωρητικότητα | 0.1 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 85 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |