- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Блендери |
|
| Цвят | Прозрачен, Зелен |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Смути мейкър |
| Тип блендер | Ръчен |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 40 W |
| Капацитет | 0.300 l |
| Степен скорости | 1 |
| Функции | Разбиване |
| Височина | 19 cm |
| Дължина | 9 cm |
| Дълбочина | 9 cm |
| Тегло | 0.500 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |