- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Блендери |
|
| Culoare | Transparent, Verde |
| Material bol | Plastic |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Perturbat |
| Tip blender | Manual |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 40 W |
| Capacitate | 0.300 l |
| Trepte de viteza | 1 |
| Functii | Spargere |
| Inaltime | 19 cm |
| Lungime | 9 cm |
| Adancime | 9 cm |
| Greutate | 0.500 Kg |
| Garanție | 24 luni |