- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Блендери |
|
| Χρώμα | Διαφανής, Πράσινο |
| Υλικό μπολ | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Συσκευή παρασκευής smoothie |
| Τύπος μπλέντερ | Χειρός |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 40 W |
| Χωρητικότητα | 0.300 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Λειτουργίες | Θρυμματισμός |
| Υψος | 19 cm |
| Μήκος | 9 cm |
| Βάθος | 9 cm |
| Βάρος | 0.500 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |