- -30,68 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Блендери |
|
| Цвят | Сив, Черен |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Тип продукт | Блендер |
| Тип блендер | Стоящ |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 1000 W |
| Капацитет | 0.7 l |
| Степен скорости | 1 |
| Функции | Кълцане, Смесване, Трошене на лед |
| Ключови характеристики | BPA Free, Без BPA, Easy Clean, Мултифункционален |
| Височина | 38.7 cm |
| Дължина | 17 cm |
| Дълбочина | 15.9 cm |
| Тегло | 3 Kg |
| Color | Сив/Черен |
| Гаранция | 24 месеца |