- -30,68 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Блендери |
|
| Culoare | Gri, Negru |
| Material bol | Plastic |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip produs | Blender |
| Tip blender | Permanent |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 1000 W |
| Capacitate | 0.7 l |
| Trepte de viteza | 1 |
| Functii | Tăierea, Amestecare, Ice Crush |
| Caracteristici cheie | BPA Free, Fara BPA, Easy Clean, Multifuncțional |
| Inaltime | 38.7 cm |
| Lungime | 17 cm |
| Adancime | 15.9 cm |
| Greutate | 3 Kg |
| Culoare | Gri / negru |
| Garanție | 24 luni |