- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Блендери |
|
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Υλικό μπολ | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος Προϊόντος | Μπλέντερ |
| Τύπος μπλέντερ | Όρθιος |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 1000 W |
| Χωρητικότητα | 0.7 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Λειτουργίες | Κοπή, Ανάμιξη, Θρυμματισμός πάγου |
| Βασικά χαρακτηριστικά | BPA Free, Χωρίς BPA, Easy Clean, Мултифункционален |
| Υψος | 38.7 cm |
| Μήκος | 17 cm |
| Βάθος | 15.9 cm |
| Βάρος | 3 Kg |
| Χρώμα | Γκρι/Μαύρο |
| Εγγύηση | 24 μήνες |