- -6,06 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Блендери |
|
| Цвят | Бял, Зелен |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Блендер |
| Тип блендер | Стоящ |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 300 W |
| Капацитет | 0.600 l |
| Степен скорости | 1 |
| Функции | Пасиране, Смесване, Разбиване |
| Височина | 36.6 cm |
| Дължина | 14.2 cm |
| Color | Бял/Зелен |
| Гаранция | 24 месеца |