- -6,06 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Блендери |
|
| Χρώμα | Λευκό, Πράσινο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Μπλέντερ |
| Τύπος μπλέντερ | Όρθιος |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 300 W |
| Χωρητικότητα | 0.600 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Λειτουργίες | Πολτοποίηση, Ανάμιξη, Θρυμματισμός |
| Υψος | 36.6 cm |
| Μήκος | 14.2 cm |
| Χρώμα | Λευκό/Πράσινο |
| Εγγύηση | 24 μήνες |