- -6,06 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Блендери |
|
| Culoare | Alb, Verde |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Blender |
| Tip blender | Permanent |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 300 W |
| Capacitate | 0.600 l |
| Trepte de viteza | 1 |
| Functii | Trecere, Amestecare, Spargere |
| Inaltime | 36.6 cm |
| Lungime | 14.2 cm |
| Culoare | Alb / verde |
| Garanție | 24 luni |