- -36,25 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Блендери |
|
| Цвят | Черен |
| Материал на купата | Стъкло |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Тип продукт | Блендер |
| Тип блендер | Стоящ |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 1000 W |
| Капацитет | 1.7 l |
| Степен скорости | 10 |
| Функции | Пасиране, Кълцане, Смесване, Мелене, Трошене на лед, Разбиване, Приготвяне на супи |
| Ключови характеристики | Лесно почистване, Защита от прегряване, Лесна употреба, Крачета против хлъзгане, Модерен дизайн, Мултифункционален |
| Височина | 45 cm |
| Дължина | 20 cm |
| Дълбочина | 21,5 cm |
| Дължина на кабела | 0.8 m |
| Тегло | 5.6 Kg |
| Color | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |