- -36,25 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Блендери |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό μπολ | Γυαλί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος Προϊόντος | Μπλέντερ |
| Τύπος μπλέντερ | Όρθιος |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 1000 W |
| Χωρητικότητα | 1.7 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 10 |
| Λειτουργίες | Πολτοποίηση, Κοπή, Ανάμιξη, Άλεσμα, Θρυμματισμός πάγου, Θρυμματισμός , Προετοιμασία σούπας |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Εύκολος καθαρισμός, Προστασία από υπερθέρμανση, Εύκολη χρήση, Αντιολισθητικά πόδια, Μοντέρνος σχεδιασμός, Мултифункционален |
| Υψος | 45 cm |
| Μήκος | 20 cm |
| Βάθος | 21,5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.8 m |
| Βάρος | 5.6 Kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 24 μήνες |