- -36,25 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Блендери |
|
| Culoare | Negru |
| Material bol | Sticlă |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip produs | Blender |
| Tip blender | Permanent |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 1000 W |
| Capacitate | 1.7 l |
| Trepte de viteza | 10 |
| Functii | Trecere, Tăierea, Amestecare, Pisa, Ice Crush, Spargere, Pregătirea supelor |
| Caracteristici cheie | Curățarea ușoară, Protecția împotriva supraîncălzirii, Uşor, Picioare împotriva alunecării, Design modern, Multifuncțional |
| Inaltime | 45 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Adancime | 21,5 cm |
| Lungime cablu | 0.8 m |
| Greutate | 5.6 Kg |
| Culoare | Negru |
| Garanție | 24 luni |