- -46,10 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Блендери |
|
| Цвят | Инокс, Черен |
| Материал на купата | Инокс |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Тип продукт | Блендер, Смути мейкър |
| Тип блендер | Стоящ |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 1200 W |
| Капацитет | 1.75 l |
| Степен скорости | 1 + Импулси |
| Функции | Пасиране, Трошене на лед, Приготвяне на супи |
| Ключови характеристики | Защита от прегряване, Заключваща система за безопасност, Антихлъзгаща се основа, Cиcтeмa пpoтив пpeгpявaнe, Пулс функция, Готвене на пара, Звуков сигнал |
| Височина | 38.6 cm |
| Дължина | 25 cm |
| Дълбочина | 18 cm |
| Тегло | 3.06 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |