- -46,10 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Блендери |
|
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Υλικό μπολ | Inox |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος Προϊόντος | Μπλέντερ, Συσκευή παρασκευής smoothie |
| Τύπος μπλέντερ | Όρθιος |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 1200 W |
| Χωρητικότητα | 1.75 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 + Παλμοί |
| Λειτουργίες | Πολτοποίηση, Θρυμματισμός πάγου, Προετοιμασία σούπας |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Προστασία από υπερθέρμανση, Заключваща система за безопасност, Αντιολισθητική βάση, Σύστημα κατά της υπερθέρμανσης, Пулс функция, Μαγείρεμα στον ατμό, Ηχητικό σήμα |
| Υψος | 38.6 cm |
| Μήκος | 25 cm |
| Βάθος | 18 cm |
| Βάρος | 3.06 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |