- -46,10 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Блендери |
|
| Culoare | Inox, Negru |
| Material bol | Inox |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip produs | Blender, Perturbat |
| Tip blender | Permanent |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 1200 W |
| Capacitate | 1.75 l |
| Trepte de viteza | 1 + Impuls |
| Functii | Trecere, Ice Crush, Pregătirea supelor |
| Caracteristici cheie | Protecția împotriva supraîncălzirii, Sistem de blocare pentru siguranță, Impotriva alunecarii, Protectie la supraincalzire, Funcția de impulsuri, Gătit cu aburi, Semnal sonor |
| Inaltime | 38.6 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Adancime | 18 cm |
| Greutate | 3.06 Kg |
| Garanție | 24 luni |