- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Блендери |
|
| Цвят | Бял |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Блендер |
| Мощност | 120 W |
| Капацитет | 0.5 l |
| Степен скорости | 2 |
| Функции | Пасиране |
| Височина | 30 cm |
| Дължина | 10.5 cm |
| Дълбочина | 10.5 cm |
| Дължина на кабела | 9.4 cm |
| Гаранция | 24 месеца, 24 месеца |