- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Блендери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Μπλέντερ |
| Εξουσία | 120 W |
| Χωρητικότητα | 0.5 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Λειτουργίες | Πολτοποίηση |
| Υψος | 30 cm |
| Μήκος | 10.5 cm |
| Βάθος | 10.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 9.4 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες, 24 μήνες |