- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Блендери |
|
| Culoare | Alb |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Blender |
| Putere | 120 W |
| Capacitate | 0.5 l |
| Trepte de viteza | 2 |
| Functii | Trecere |
| Inaltime | 30 cm |
| Lungime | 10.5 cm |
| Adancime | 10.5 cm |
| Lungime cablu | 9.4 cm |
| Garanție | 24 luni |