- -1,02 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Цедки и гевгири |
|
| Цвят | Сребрист |
| Тип | Без дръжка |
| Материал | Стомана |
| Тип храна | Брашно |
| Височина | 5 cm |
| Дължина | 5 cm |
| Тегло | 0.130 Kg |
| Диаметър | 18 cm |