- -1,02 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Цедки и гевгири |
|
| Culoare | Argint |
| Tip | fără mâner |
| Material | Oţel |
| Fel de mancare | Făină |
| Înălţime | 5 cm |
| Lungime | 5 cm |
| Greutate | 0.130 Kg |
| Diametru | 18 cm |