- -1,02 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Цедки и гевгири |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Ενα είδος | Без дръжка |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Είδος φαγητού | Αλεύρι |
| Υψος | 5 cm |
| Μήκος | 5 cm |
| Βάρος | 0.130 Kg |
| Διάμετρος | 18 cm |